Reklam Üst

Üniversite Öğrencisi Kafasına Sıkarak Can Verdi

Üniversite Öğrencisi, Atış Poligonunda Kafasına Sıkarak İntihar Etti

Üniversite Öğrencisi Kafasına Sıkarak Can Verdi
Üniversite Öğrencisi Kafasına Sıkarak Can Verdi
Adana'da psikolojik sorunları olduğu öne sürülen 22 yaşındaki üniversite öğrencisi, atış poligonunda bir süre ateş ettikten sonra son kurşunu kafasına sıkarak intihar etti.
Adana'da bilgisayar mühendisliği öğrencisi gittiği atış poligonunda bir süre ateş ettikten sonra başına bir el ateş ederek gözetmenin yanında intihar etti. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.

PSİKOLOJİK SORUNLARI VARDI

Olay, Sarıçam ilçesinin Kozan yolundaki bir atış poligonunda meydana geldi. İddiaya göre, psikolojik sorunları olduğu öğrenilen Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencisi T.K. (22), atış poligonuna geldi. Üniversite öğrencisi, görevli gözetiminde atış yapmaya başladı.

SON MERMİDE TABANCAYI KAFASINA DAYADI

Son mermisi kalan T.K., tabancayı başına dayadı. Bu sırada görevli üniversite öğrencisini engellemeye çalıştı ancak başarılı olamadı. Tetiğe basan T.K., kanlar içerisinde yere yığıldı.

HAYATINI KAYBETTİĞİ BELİRLENDİ

Olay yerine gelen sağlık görevlileri gencin hayatını kaybettiğini belirledi. T.K.'nin cenazesi otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Gencin cenazesi otopsinin ardından yakınları tarafından alınarak Mersin'de toprağa verildi.

Yorum Yap

AK SEO |

Daha yeni Daha eski

Konu Üst Reklam

Konu Alt Reklam