Reklam Üst

Kadını Öldüresiye Dövdü Ama SERBEST Kaldı

Kadını Öldüresiye Dövdü Ama SERBEST Kaldı. Peki Neden?

Yine bir şiddet haberiyle karşı karşıyayız maalesef.
Aleyna Çakır'ı öldürmekle suçlanan Ümitcan Uygun'un arkadaşı olduğu Gökhan Özbolat'ın bir kadını darp ederken kaydedilen görüntüleri tepki çekti ve sosyal medyada şahsın tutuklanması istendi. 
Öldüresiye Dövdü Ama SERBEST Kaldı

16 Mart 2020 tarihinde meydana gelen olayda, darp edilen mağdur kadının Özbolat'tan şikayetçi olmadığı ve Özbolat'ın bu nedenle serbest kaldığı öğrenildi.

Olayda Neler Olmuştu?

Kamuoyunda Aleyna Çakır ismiyle bilinen Sema Esen'in şüpheli ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun'un arkadaşı olan Gökhan Özbolat'ın, bir kadına şiddet uygularken kaydedildiği görüntüleri, sosyal medyada tepki çekti. Görüntülerde, Özbolat'ın yerde yatan kadına hakaret ederek, tekme ve yumruklarla dövdüğü görüldü.

GÖKHAN ÖZBOLAT TUTUKLANSIN KAMPANYASI BAŞLATILDI

Söz konusu görüntülerin Twitter'da yayınlanmasının ardından, binlerce sosyal medya takipçisi duruma tepki göstererek, Gökhan Özbolat'ın tutuklanmasını istedi. Darp edilen kadının, Ümitcan Uygun'un arkadaşı Gökhan Özbolat'tan şikayetçi olmadığı ortaya çıktı.

MAĞDUR KADIN ŞİKAYETÇİ OLMAYINCA SALDIRGAN SERBEST BIRAKILMIŞ

Yapılan araştırmada, olayın 16 Mart 2020 tarihinde meydana geldiği, Gökhan Özbolat'ın olay sonrası polis ekiplerince gözaltına alındığı, mağdur kadının şikayetçi olmaması üzerine de Özbolat'ın serbest bırakıldığı öğrenildi.
Darbedilen kadının, Ümitcan Uygun'un arkadaşı Gökhan Özbolat'tan şikayetçi olmadığı ortaya çıktı.
Şiddet görüntüleri içerdiğinden videoyu paylaşamıyoruz.
haberler com
--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi

Yorum Yap

AK SEO |

Daha yeni Daha eski

Konu Üst Reklam

Konu Alt Reklam