Reklam Üst

İstanbul Hukuk Kıdem Tazminatı

İstanbul Hukuk Kıdem Tazminat Nasıl Hesaplanır

Kıdem tazminatı hesaplaması ile ilgili olarak web sitemizde daha önce birçok konular açtığımızı belirtmek isteriz. Önceki açmış olduğumuz Kıdem tazminatı nasıl hesaplanır konusu ile ilgili ayrıca örneklemeler yaparak açıklayıcı ifadeler ile daha öncesinde birçok makaleleri sizlerle paylaşmıştık. 
Bu konumuzda ise web sitemizde açılmış olan Kıdem tazminatına yönelik konularımızın bilgilerini vereceğiz.
Kıdem tazminatı hesaplama ile ilgili profesyonel danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız konumuzun alt satırında yer alan web site link adresinden veya ilgili firmanın iletişim bilgilerinden gerekli desteği alabilirsiniz.
Her zaman belirtmek istediğiniz çok önemli bir husus olmuştur. Hangi iş olursa olsun alanında saygın ve uzman ekip bir kadro ile çalışmanız, kesinlikle sizlere çok daha yararlı olacağının altını çizerek belirttik bugüne kadar. Aksi takdirde yaşamış olduğunuz problemlere yönelik profesyonel bir danışmanlık hizmeti almazsanız hem çözüme yönelik bir sonuç elde edemeyeceksiniz ve hem de başınızı daha da ağrıtan sonuçlara maruz kalabileceğinizi bilmeniz gerekir. Böylesi önemli konular da baş ağrıtan sonuçlar ile uğraşmak elbette istemiyorsunuzdur. Kesinlikle sizlere tavsiyemiz uzman, deneyimli ve tecrübeli bir kadro ile çalışma içerisinde olmanız. Belirttiğimiz gibi sadece hukuk ile ilgili değil her alandaki işlerde veya gerek bireysel gerekse de kurumsal olarak yaşadığınız problemler içinde bu durum geçerlidir.

Türkiye'nin en iyi hukuk firması hangisidir?

Birçok hukuk firmaları kendi alanında ellerinden geldiğince en iyi şekilde hizmet verdiklerini biliyoruz.
Araştırma ekibimiz bu konumuzda sizlere hukuk alanında en iyi şekilde Danışmanlık Hizmetleri veren firmanın İstanbul Hukuk Bürosu olduğunu söylemek isteriz.

Kıdem ihbar tazminatı hesaplayan firmalar?

Kıdem tazminatı ile ilgili daha önce web sitemizde konular açtığımızı belirtmiştik. Temizliğe daha önce kıdem tazminatı ile ilgili olarak açmış konulara göz atarak haklarınıza yönelik ön bilgiler alabilirsiniz. Söz konusu kıdem tazminatı veya ihbar ya da işçi tazminatı almak ise  bu alanda işini çok iyi bilen bir hukuk firması ile iş yapmanın sizlere tavsiyemizdir.
Bizim sizlere tavsiyemiz ise İstanbul Hukuk Bürosu firması ile iletişime geçmeniz ve her türlü haklarınıza yönelik sağlıklı bilgiyi alabileceğinizi söyleyebiliriz.
İstanbul Hukuk Kıdem tazminatı Hesaplaması

Örnek Kıdem Tazminatı Hesaplama Örneği

İhbar Kıdem veya İşçi Nasıl Hesaplanır sorusuna bir örnek açıklama yaparsak aşağıda bilgilere göz atabilirsiniz.
Önemli olan noktaya değinelim. İşçiye ödenecek olan kıdem tazminatı her geçen bir yıl için en az 30 günlük brüt ücrettir. Dikkat etmeniz gereken çok önemli detay bilgi ise; brüt yani giydirilmiş ücrete göre Kıdem Tazminatı hesaplaması olmalı.
Aşağıdaki hesaplama örneğimize bakacak olursak. (Not profesyonel destek için doğru bir firmaya danışınız. Aşağıda sadece bir örnek ile açıklama yaptık.
Çalıştığı süre 10 yıl olsun. Aylık Maaş ise 6.000 TL tutarında olsun. Aşağıda belirttiğimiz hesaplamayı yıl bazında ay bazında veya gün bazında hesaplama örneği verilmiştir. 10 yıl 8 ay ve 10 gün toplamda çalışmış birinin kıdem tazminatı hesaplaması aşağıdaki gibi.
10 Yıl x 6.000TL = 60.000TL.
8Ay x 6.000/12 = 4.000 TL.
10 Gün x 6.000/365 = 164 TL.
Toplam Hak Edilen Kıdem Tazminatı =60.000 TL + 4.000 TL + 164 TL = 64.164 TL.

Kıdem Tazminatı Danışmanlık Hizmetleri

Aşağıda vermiş olduğumuz bilgilerden yola çıkarak, Kıdem tazminatı hesaplaması ile ilgili her türlü danışmanlık hizmetlerini alabilirsiniz.
İstanbul Hukuk Firması
İstanbul Hukuk Firması
Hukuk | Hukuk | Hukuk | Hukuk | Hukuk | Hukuk | Hukuk | Arabuluculuk |

Yorum Yap

AK SEO |

Daha yeni Daha eski

Konu Üst Reklam

Konu Alt Reklam