Reklam Üst

Ucuz İnternet

 Ucuz İnternet

2020 yılında kurulmasına rağmen hızlı bir şekilde alt yapısını tamamlayan Telkotürk, ucuz internet arayanların ilk adreslerinden biridir. Bütçenize göre uygun tarifeler hazırlayan Telkotürk, internete ulaşımı oldukça kolaylaştırdı. İnternetsiz kalırım endişesini taşımanıza gerek yok artık çünkü Telkotürk var!

Ucuz İnternet Kampanyaları

Telkotürk, müşterilerinin daha hızlı ve uygun fiyatlara ucuz internete erişimini sağlamak için düzenli kampanyalar yapar. Ucuz internet fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız Telkotür`ün yaptığı kampanyalardan faydalanabilirsiniz.Aşağıdaki paket kampanyalarının detayları web sitesinde yer almaktadır. Kampanya fiyatları, süreleri, abonelik şartları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Telkotürk ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekonomik Aile Paketi
Hızlı Aile Paketi
Yaşam Tarzı Paketi
Film ve Dizi Paketleri
Ucuz İnternet Mgps Hızı
Her bir paketin içeriği ve fiyatları farklı olmaktadır. Seçilecek pakete göre Mgps hızı da değişmektedir. 120 Tl`lik pakette 20 Mbps’ye kadar fiber internet hızından yararlanabilirsiniz. Kapmaya fiyatları oranında Mgps hızı da artmaktadır.175 Tl`ye 100 Mbps’ye kadar fiber internet paketleri mevcuttur.


------------------
Haber (Ak Haber) | Google SEO (akblog.net)

Yorum Yap

AK SEO |

Daha yeni Daha eski

Konu Üst Reklam

Konu Alt Reklam